Web Tasarımı - Uygulama - Script

Hazır Web Sitesi Temaları - 

Web sitesi oluşturmak isteyen bireysel ve kurumsal internet kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi, web dizayn işleminin zahmetli ve masraflı olmasıdır. Hesaplı fiyatlar üzerinden web sitenizi almaya karar verdiğinizde, sitenizi gerçekten hemen oluşturarak yayınlayabilmeniz için bazı ek özellikleri satın almanız beklenir. Domain, Hosting, Webmail, Admin Panel, Site Builder gibi ek özellikler için yıllık satın alım yaptığınızda, oluşturduğunuz web siteniz reklamlarda gördüğünüz fiyatların çok üzerinde bir maliyete ulaşır.

 

Hazır websitesi paketleri

 

NetYurdu, internette yaşanan bu problemi ortadan kaldırmak adına, farklı sektörlere ait hazır temalarıyla, tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Size 10 dakikada çok düşük fiyatlarla web sitenizi kurabileceğinizi söyleyen bazı internet domain - hosting şirketlerinin zor anlaşılabilir arayüzleri kullanım kolaylığı sağlamadığı gibi, çoğu zaman web sitenizin istediğiniz gibi olmamasına ya da daha fazla ücret ödemenize sebep olur. 

NetYurdu.com, sürükle bırak şeklinde oluşturarak hemen kullanıma başlayacağınız web siteniz için ek ücret talep etmez. Eğer bir alan adınız varsa derhal yıllık 199 Türk Lirası karşılığında sitenizi oluşturmaya başlayabilir ve herhangi bir sürpriz ücret ödemeden bireysel veya kurumsal dijital kimliğinizi oluşturabilirsiniz. 

Bununla birlikte ödemelerinizi kripto paralarla yapmanız durumunda ek % 25 indirime sahip olabilirsiniz.

Tasarımlarımıza hemen göz atmak ve size uygun tasarımı seçmek için lütfen tasarımlarımıza göz atın.

 

İlk defa internet üzerinde dijital kimlik sahibi olacak ya da web sitesi tasarımını değiştirmek isteyen bireysel kullanıcılar:

Farklı sektörlere ve kategorilere özel hazırladığımız ve şimdilik 21 tane olan ancak yakında sayısını arttıracağımız hazır Web temalarımızla, hiç bir yazılım dili bilmenize gerek kalmadan 20 dakikadan daha kısa bir sürede Web Sayfanızı oluşturabilir ve dijital dünyaya ilk adımınızı bireysel olarak atabilirsiniz, bir web adresiniz varsa dijital dünyadaki varlığınızı kurumsallaştırarak internet ağı üzerinden reklam geliri elde edebilir, ürettiğiniz hizmet ya da ürünü satarak kurumsallaşmaya ilk adımınızı atabilirsiniz.


Dijital Rönesans'tan alacağınız bu hizmetle, ileride hizmete girecek olan Dijital Rönesans Danışmanlık ve Teknoloji 'ye ait her platformdan premium üye olarak yararlanabileceksiniz. 

İlk defa internet üzerinde dijital kimlik sahibi olacak ya da web sitesi tasarımını değiştirmek isteyen kurumsal kullanıcılar:

Dijital bir kimlik sahibi olmak için yazılımcılarla çalşamayacak bir küçük* esnaf ya da borsada işlem gören kurumsal firma. İhtiyaçlarınızı çok iyi anlıyoruz. Ve bu ihtiyaçlarınıza teknolojinin bize sunduğu tüm imkanları kullanarak çözüm sağlamaya çalışıyoruz. Bununla birlikte vermiş olduğunuz ücreti alamama korkunuzu anlıyor, sürekli bakıma ihtiyaç duyan web sayfalarının ızdırabını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden kurumsal kimliğinizi, hiçbir sürpriz masrafla karşılaşmadan seçebileceğiniz işinize uygun temalarla belirleyebilir ya da ihtiyacınızı giderecek fonksiyonel ve özel tasarımınız için bize ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Dijital Rönesans'ta oluşturacağınız web sayfasına uygun hazır mobil uygulamanızı da, tasarım bilgilerini iletmeniz durumunda sadece 3000 Türk Lirası ya da karşılığı Bitcoin ile hazırlıyoruz. 

Fonksiyonel ve özel tasarım mobil uygulama ihtiyaçlarınız için lütfen ulaşın.

İsterseniz web platformunuz için kullanacağınız spam ve bot programınızı kripto para akıtan bir musluğa (Faucet) dönüştürerek, hem sitenizde spam ve brute force koruması sağlayabilir, hem de gelir elde edebilirsiniz. Standart "I'm not Robot" düğmelerinden farklı olarak yazacağımız özel algoritmalarla siz de web platformunuzdan kazanç elde edin.